Медцентр

У торговельному центрі «Барабашово» працює консультативно-діагностичний медичний центр «Інтермед».

 

Медичний центр «Інтермед» — сучасний клінічний комплекс, побудований за системою «все в одному».

«Інтермед» — це сучасний багатопрофільний медичний центр, що надає широкий спектр послуг: комплексне обстеження на сучасному рівні, лікування і профілактика різних захворювань.

Всі види медичної допомоги, пропонуються «під одним дахом», пацієнт може отримати їх в одній будівлі, не втрачаючи часу на походи по поліклініках. Власна сучасна клінічна база, оснащена апаратурою, відповідної євро-стандартам та лабораторія з ексклюзивним обладнанням, високий професіоналізм — те, що вигідно відрізняє клініку на ринку медичних послуг.

Обстеження, діагностика та взяття аналізів за один візит дозволять заощадити час і скласти повну картину про стан здоров’я. Наявність власної лабораторії дають можливість швидко і якісно визначити наявність тих чи інших проблем зі здоров’ям. Комфортні умови, тільки одноразові інструменти, індивідуальний підхід, доброзичливий персонал – відображення дбайливого ставлення до пацієнтів.

У медичному центрі Ви можете провести якісну діагностику, дослідження, а також отримати консультації висококваліфікованих фахівців за прийнятними цінами. Пацієнт платить тільки за ті послуги, які йому дійсно необхідні.

У медичному центрі ви зможете отримати кваліфіковану допомогу всіх фахівців галузей медицини: хірург, терапевт, гінеколог, невропатолог, терапевтичний стоматолог, хірургічний стоматолог, ЛОР, кардіолог, нарколог, офтальмолог, дерматовенеролог.

В «Інтермед» можна пройти повний медичний огляд, зробити УЗД, флюорографію, дентальний рентген та багато іншого. До послуг відвідувачів «Інтермед» маніпуляційний кабінет.

«Інтермед» знаходиться на першому поверсі шестиповерхового будинку за адресою: вул. Барабашова, 6 (колишня будівля «Обленерго» поруч з майданчиком «Озеро»). Розташування медичного центру на карті можна побачити на схемі аптек і медсервіса ТЦ «Барабашово».

 

 

 

 

 

Графік роботи:
Вівторок – субота: з 9:00 до 17:00.
Неділя: з 9:00 до 13:00.

Контактні телефони:
+38 (066) 025-43-20
+38 (057) 760-32-06