Торговельний центр "Барабашово"
Главная » Про нас

Найбільший торговельний центр у Східній Європі!

Про нас

ТЦ «Барабашово» – один з найбільших торговельних центрів Східної Європи. Його по праву вважають «візиткою» Харкова і торговою Меккою України.

Унікальне поєднання оптового і роздрібного формату торгівлі, наявність складських приміщень і логістичної інфраструктури, зручне місце розташування на перетині основних транспортних потоків забезпечили Торговельному Центру «Барабашово» положення, що лідирує на ринку комерційної торгової нерухомості. «Барабашово» входить в топ-20 найбільших оптово-роздрібних комплексів у світі.

Понад 15 тисяч підприємців ведуть свій бізнес в Торговельному Центрі «Барабашово». Майже за чверть вікову історію Торговельного Центру на «Барабашово» з’явилися цілі династії підприємців. Сьогодні наш Торговельний Центр – найбільший хаб розвитку сімейного бізнесу в Україні.

Прямі поставки товарів із зарубіжних країн, продукція вітчизняних виробників, найширший асортимент товарів і гнучке ціноутворення зробили «Барабашово» одним з найпопулярніших місць для шопінгу в Україні. Близько 100 тисяч покупців відвідує Торговельний Центр «Барабашово» щодня.

16 000 +

Магазинів

5000 +

Місць для авто

300 000 м²

Орендних майданчиків

1

Івент зонА

20 +

Пунктів обміну валют

900 000 +

Відвідувачів на місяць

40 +

Пунктів харчування

«Товари, які вам потрібні за ціною, що буде вам по кишені» – саме це відрізняє Торговельний Центр «Барабашово». А ще незмінна привітність багатонаціональної команди підприємців Торговельного Центру, готовність допомогти кожному покупцеві «Барабашово», місткі парковки та великий вибір кафе, в яких представлені кухні різних народів світу.

Комфорт і безпека покупців та підприємців – основне завдання адміністрації Торговельного Центру «Барабашово». Це – команда професіоналів, яка сповідує філософію партнерства і співпраці з підприємцями. Відкритий діалог та врахування індивідуальних потреб дозволяє кожному підприємцю ефективно вести свій бізнес на ТЦ “Барабашово».

Карта-путівник

Бажаєте, щоб ваш бізнес був максимально прибутковим? – це можливо з Торговельним Центром «Барабашово». Перейдіть в спеціальний розділ сайту «Оренда».

Є питання? Завжди раді відповісти на кожен з них. Увага до кожного орендатора – наша робота, яку ми виконуємо із задоволенням.

Чи плануєте відвідати «Барабашово»? Раді бачити кожного покупця! Від нас йдуть з покупками, які вас не розчарують!

 


Сподіваємося, що інформація на сайті буде для Вас корисною. Купуйте і продавайте разом з нами!

Наші партнери