Партнери

Концерн АВЕК – провідна компанія, що працює в секторі комерційної нерухомості, займається управлінням і розвитком активів у Харкові. В активі Концерну безліч реалізованих проектів девелопменту оптово-роздрібних торговельних центрів, офісних і торгових центрів, супермаркетів. Особливу роль в структурі активів відіграє ТЦ «Барабашово» – найбільший торговельний центр в Україні.

Feldman Ecopark – це масштабний і унікальний для України благодійний проект МБФ «Фонд Олександра Фельдмана». Сьогодні Екопарк – це велика територія для сімейного відпочинку з розвагами та контактним зоопарком.

До складу Екопарку входять контактний зоопарк, центр реабілітації, науково-дослідницька та освітня база. Робота Екопарку інтегрована в вітчизняні та міжнародні природоохоронні програми .

Компанія МСБ Фінанс надає послуги кредитування для клієнтів малого та середнього бізнесу. Компанія внесена до реєстру фінансових компаній Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг.

Офісно-торговий центр Platinum Plaza – це 7 поверховий бізнес-комплекс класу «B+». Об’єкт введений в експлуатацію у грудні 2009 року. Загальна площа комплексу – 9 204 м2. Експлуатація та управління життєдіяльністю БЦ Platinum Plaza здійснюється професійною управляючою компанією.

Харківська муніципальна страхова компанія вже 27 років надає послуги страхування жителям Харкова та області. Набутий за ці роки безцінний досвід дозволяє компанії бути лідером та надійною опорою численним клієнтам.